Description
Rooms Sizes
Room Levels
Level 1:
2 Bedrooms, Bath Main, Dining Room, Kitchen, Laundry Room, Living Room
Room Features
Kitchen:
Center Island, Eat-In Kitchen, Separate Dining Area
Land Assessment:
$118,500
Build. Assessment:
$110,500
Total Assessment:
$229,000
Ownership Type:
Fee Simple
Listing Information
Listing Broker:
EXP REALTY, LLC
Listing Agent:
Peter Kontrafouris